SPECIALISTA ÚHRAD ZDRAVOTNÍ PÉČE

Skvělé místo pro pracovitého člověka, kterého baví analytická a metodická činnost a chce s námi spravovat systém úhrad ambulantní zdravotní péče. Pokud Vás baví práce s daty a čísly a víte, co je úhradová vyhláška, připojte se do našeho šestičlenného týmu.

V našem týmu má každý jistotu, že svou práci promění do výsledku prospěšného pro celou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • příprava návrhů úhradových mechanismů ambulantní zdravotní péče
  • účast na tvorbě koncepce úhradových mechanismů a organizace ambulantní zdravotní péče
  • tvorba metodických pokynů pro vykazování, úhradu a následně kontrolu poskytované ambulantní zdravotní péče
  • komunikace s poskytovateli zdravotních služeb a s regionálními pobočkami za účelem zajištění jednotného postupu
  • zpracování analýz úhradových mechanismů a jejich finančních dopadů
  • příprava podkladů pro dohodovací řízení o úhradách hrazených služeb

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – ekonomie, zdravotnictví
  • předchozí praxe ve zdravotnictví výhodou
  • znalost úhradových mechanismů a příslušné legislativy výhodou
  • znalost MS Office (především Outlook, Word, Excel, Access)
  • zkušenosti z oblasti systému veřejného zdravotního pojištění výhodou
  • analyticky uvažující člověk s pozitivním vztahem k metodické a systematické práci

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

  • získáte zkušenosti v oblasti úhrad zdravotní péče
  • zjistíte, že se u nás dělají věci jinak, než se zdá
  • poznáte opravdové odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
  • jsme silná a stabilní společnost s řadou dalších benefitů
  • budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc (zdravotní i sociální volno)
  • budete moci využít pružnou pracovní dobu i stravenky

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Nástup možný od 1. 1. 2021 nebo dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí