SENIOR JAVA BACKEND DEVELOPER

V rámci budování nového teamu pro vývoj interních aplikací hledáme vývojáře nad open-source ECM platformou Alfresco (Java, Spring framework). Nový člověk bude klíčovou osobou pro backend, který se bude podílet i na návrhu zcela nových aplikací. Proto hledáme samostatného člověka se zkušenostmi, který se nebojí zúročit své znalosti a vytvořit něco zcela nového. Spolupráce bude především v rámci nového interního vývojářského teamu s možným doplněním pomocí externích kapacit, ale samozřejmostí je také spolupráce s přátelskými kolegy z dalších odborů (architektury, analýzy, atd..). Projekty budou vedeny v duchu agilního řízení a s využitím nejmodernějších technologií. Cílíme na změnu, nové postupy, nápady a zejména otevřené myšlení….

Místo výkonu práce: PRAHA

Jaká je náplň práce ?

  • interní rozvoj open-source platformy Alfresco (Java, Spring framework)
  • vývoj nového backendu a API pro webové aplikace v Java
  • účast na návrhu nových aplikací, tvorba programátorské dokumentace

Co očekáváme ?

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • výbornou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Java
  • výbornou znalost návrhových vzorů, OOP a moderního vývoje SW
  • výhodou je znalost frameworku Spring
  • velkou výhodou je znalost platformy Alfresco, nebo alespoň ECM systémů obecně
  • výhodou jsou zkušenosti s návrhem a vývojem REST Api rozhraní pro webové aplikace
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a specifikace
  • zájem o další profesní rozvoj, ochota učit se nové technologie a postupy
  • schopnost práce v týmu

Co nabízíme ?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji vlastních rozmanitých produktů
  • spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
  • příjemné pracovní prostředí
  • za kvalitní práci odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
  • 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
  • další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • služební notebook a telefon
  • možnost práce z domova (homeoffice)

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Šostá
Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí

Mgr. Eva Šostá, Vedoucí personálního oddělení pro Ústředí