REVIZNÍ LÉKAŘ

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • posuzovat, schvalovat či povolovat zdravotní služby (zdravotnické prostředky, léčivé přípravky, výkony) pro zdravotní péči poskytovanou v ČR
  • provádět a řídit revizní činnost i mimo kancelář (díky vašim odborným znalostem a zkušenostem kontrolovat, zda rozsah a druh vykázané zdravotní péče odpovídá zdravotnímu stavu pojištěnce popsané ve zdravotnické dokumentaci)
  • zlepšovat komunikaci mezi VZP a lékařskými pracovišti po celé ČR
  • být za VZP kvalitním partnerem pro lékaře

CO U VÁS OCENÍME?

  • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
  • prokázání specializované způsobilosti v určitém oboru příp. předložení certifikátu o absolvování základního kmene (netýká se zubních lékařů)
  • členství v České lékařské komoře je pro nás podmínkou
  • základní orientaci ve zdravotnické legislativě (velká výhoda)
  • práce na PC pro Vás není překážkou (znalost MS Office)

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • získáte skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • umíme odměnit kvalitně odvedenou práci
  • 5 týdnů dovolené a další volno (sick days 5 dní)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu
  • pomůžeme Vám v udržení odbornosti, včetně dalšího odborného rozvoje, nejen v rámci firemního vzdělávání
  • nástup možný dohodou

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.

Dejme společně zdravotnímu systému ten správný impuls!

Těšíme se na Vás!

Ing. Veronika Švecová
Personalistka pro RP Praha

Ing. Veronika Švecová, Personalistka pro RP Praha