PRÁVNÍK pro smluvní podporu zdravotní péče

Skvělé místo pro analyticky uvažujícího člověka, který chce získat zkušenosti v oblasti činnosti zdravotní pojišťovny a chce se podílet na zefektivnění praktického provádění systému veřejného zdravotního pojištění. V našem týmu má každý jistotu, že svou práci promění do výsledku prospěšného pro celou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ?

  • tvorba odborných právních stanovisek pro útvary zajišťující organizaci zdravotní péče
  • agenda poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
  • tvorba smluv a smluvních vzorů pro oblast léčiv a zdravotnických prostředků
  • tvorba připomínek k návrhům právních předpisů
  • poskytování konzultací a poradenství kolegům v právní problematice
  • zajištění souladu předložených dokumentů s požadavky právního řádu

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta
  • znalost občanského práva
  • orientaci ve zdravotnickém právu velmi oceníme
  • alespoň tři toky praxe jsou výhodou
  • výhodou znalost dalších právních odvětví (především správní právo)
  • znalost MS Office (Word, Excel) a ASPI
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost a spolupráci

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?

    • lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby a možnosti učit se novým věcem
  • máme motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)

  • poznáte opravdové odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick days), stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Mgr. Ladislava Šebestová
Personalistka pro Ústředí

Mgr. Ladislava Šebestová, Personalistka pro Ústředí