PRÁVNÍK pro oblast náhrad škod

Do našeho týmu hledáme nového člena. Pojďte do toho s námi!

Místo výkonu práce: PRAHA

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • právní podpora při vymáhání náhrady nákladů léčení dle § 55 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění
  • zastupování VZP ČR v soudních jednáních týkajících se sporů ohledně náhrady škody za vynaložené náklady na péči
  • poskytování právních stanovisek v oblasti náhrad škod

CO OČEKÁVÁME?

  • vysokoškolský diplom v právní oblasti
  • praktická znalost problematiky náhrad škod dle ZVZP, příp. zkušenost s problematikou dopravních nehod velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
  • schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy
  • zběhlost v práci na PC – programů máme hodně a člověk se jich nesmí bát

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • motivační systém odměňování
  • jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
  • stravenky a další výhody
  • tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • možnost rozvíjet svůj talent a potenciál
  • nástup 1. 10. 2020

Doplňující informace

Pozice je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Nebojíme se dát příležitost, proto je pozice vhodná i pro absolventy. VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Už se na této pozici vidíte? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Ing. Veronika Švecová
Personalistka pro RP Praha

Ing. Veronika Švecová, Personalistka pro RP Praha