KONTROLOR VÝBĚRU POJISTNÉHO

Do našeho týmu kontrolorů hledáme novou posilu. Jsou Vám blízké činnosti spojené s problematikou tzv. měkkého vymáhání? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Místo výkonu práce: PRAHA U METRA ŽELIVSKÉHO

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • agenda spojená se správním řízením
  • tzv. měkké vymáhání dluhů na pojistném a penále (telefonáty, výzvy, uzavírání splátkových kalendářů)
  • každodenní práce s čísly a ověřování správnosti údajů
  • výsledek své práce uvidíte ihned
  • komunikace s klienty a kolegy na denní bázi

JAKÝ BY MĚL BÝT NÁŠ NOVÝ KOLEGA?

  • měl by se prokázat minimálně maturitním vysvědčením
  • znalý v práci na PC, především Excel, Access výhodou
  • výhodou budou zkušenosti v oblasti správního řízení
  • vítány jsou praktické zkušenosti s vystavováním nedoplatků
  • schopný pohotového řešení situace a odpovědnost za vlastní rozhodnutí
  • ochotný neustále se učit

CO U NÁS DOSTANETE?

  • pracovat s námi budete v moderním prostředí, žádný open-space
  • získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick day)
  • stravenky a další výhody z benefitního programu
  • budete pracovat v týmu zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí
  • finanční ohodnocení budete mít nastavené motivačně a v závislosti na podaném výkonu
  • dáme Vám možnost nadále se odborně i osobnostně rozvíjet
  • nástup možný dle dohody

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět co nejdříve!

Těšíme se na Vás!

Bc. Romana Michalská
Personalistka pro RP Praha

Bc. Romana Michalská, Personalistka pro RP Praha